ciemno niebieski prostokąt

ŚTM ankietuje firmy i instytucje przyjmujące studentów na praktyki

Śląskie Towarzystwo Marketingowe kontynuuje ankietowanie firm i instytucji, które przyjmują studentów na praktyki i staże. Już ponad 30 podmiotów z obszarów takich jak e-marketing, informatyka, branża spożywcza, motoryzacja, hotelarstwo, logistyka, edukacja czy samorząd terytorialny odpowiedziało na pytania ankiety. Kwestionariusz ankiety złożony jest z ponad 30 pytań i dotyczy wszelkich aspektów związanych z funkcjonowaniem praktykanta w firmie lub instytucji. Staramy się, aby na pytania ankiety odpowiadała podmioty z różnych obszarów biznesu. W ten sposób chcemy uzyskać wiarygodne informacje na temat stanu aktualnego w zakresie organizacji i jakości praktyk studenckich. Pozyskane dane stanowić będą punkt wyjścia do dalszych prac projektowych. Już niebawem podzielimy się z Państwem wynikami badania.